Автомобілі швидкої медичної допомоги

Одним з напрямків компанії "ДУАЦ", є виробництво автомобілів медичного призначення, що відрізняються високою надійністю і всім необхідним обладнанням для надання медичної допомоги. Автомобілі відповідають вимогам ДСТУ 7032: 2009 "Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування". Співпраця з провідними медичними установами та науковими центрами в ЄС і Україні, дозволяє використовувати новітнє обладнання та технології порятунку життя.

Автомобілі медичного призначення поділяються на основні 3 класу.

КЛАС А - Автомобіль для транспортування пацієнтів.

Автомобіль швидкої медичної допомоги, призначений для транспортування пацієнтів до лікувального закладу у супроводі медичного персоналу.
Автомобіль класу А забезпечений усіма необхідними документами для реєстрації і подальшої експлуатації.

Рекомендованими базовими автомобілями в даному випадку можуть бути:
VW Transporter, FordTransit, RenaultTrafic і т.д., а також невеликі автомобілі типу VW Caddy, FordTransit, FordConnect.

Необхідно також відзначити, що ми пропонуємо широкий асортимент як імпортного, так і вітчизняного сертифікованого і схваленого МОЗ України медичного обладнання, яким, за Вашим бажанням, можемо оснастити автомобіль, що купується.

КЛАС B - Автомобіль екстреної медичної допомоги.

Автомобіль швидкої медичної допомоги, призначений для проведення лікувальних заходів швидкої медичної допомоги силами лікарської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів.

Автомобіль класу B забезпечений усіма необхідними документами для реєстрації і подальшої експлуатації.

Крім стандартної комплектації салону автомобіля, передбаченої ДСТУ 7032: 2009 Вашій увазі буде представлений набір додаткових опцій, таких як, кілька варіантів обробки і компонування салону, різні модифікації медичного обладнання, електричного, світлового і звукового обладнання.
Рекомендованими базовими автомобілями, в даному випадку, можуть бути:
VW Crafter, FordTransit, RenaultMaster, MB Sprinter і т.д.

Можливо оснащення автомобіля необхідної медичної технікою і обладнанням, перелік якої узгоджується з Замовником.

КЛАС C - Реанімобіль.

Автомобіль швидкої медичної допомоги, призначений для проведення невідкладних заходів з порятунку життя пацієнта силами реанімаційної бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів.

Автомобіль класу С забезпечений усіма необхідними документами для реєстрації і подальшої експлуатації.

Ретельний підхід до виконання високотехнологічного медичного салону і комплектація реанімаційного автомобіля найсучаснішим медичним обладнанням дозволяють перетворити автомобіль швидкої допомоги в пересувну операційну.

Рекомендованими базовими автомобілями в даному випадку можуть бути:
VW Crafter, FordTransit, RenaultMaster, MB Sprinter і т.д., з високим дахом і середньої або довгою базою.

Більш високий рівень вимог пред'являється до реанімобіля, згідно з європейським стандартом DIN EN 1789 типу С. Ці автомобілі виготовляються на шасі мікроавтобусів, вантажопідйомністю понад 3500 кг, з медичним салоном контейнерного типу, який зроблений з алюмінієвих сендвіч-панелей і армованого скловолокном пластику.

Рекомендовані шасі для даних автомобілів:

Mercedes-BenzSprinter, VW Crafter, IvecoDaily, FordTransit, FiatDucato, Renault.
Реанімаційні автомобілі також можуть бути оснащені системою супутникового контролю і моніторингу.

Також пропонуємо автомобілі швидкої медичної допомоги:

Неонатальний.

Автомобіль швидкої медичної допомоги спеціалізованої бригади реанімаційного педіатричного профілю.

Спеціальна пневматична підвіска автомобіля, дозволяє покрити великі відстані з новонародженим пацієнтом не тільки не заподіявши шкоди його здоров'ю довгої транспортуванням, а й без обмежень провести повний комплекс необхідних реанімаційних заходів. Транспортні інкубатори для новонароджених від світових виробників встановлюються на гідропневматичні підставки, спеціально розроблені для зниження вібрацій при перевезенні пацієнта машиною швидкої допомоги.

Пересувний пункт забору крові. Пересувна лабораторія.

Пункт забору крові - це пересувна автономна лабораторія для забору, зберігання та транспортування донорської крові. Мобільний пункт розрахований на роботу медичного персоналу чисельністю до чотирьох осіб (2-х реєстраторів, лікаря-терапевта і лаборанта). Автомобіль призначений для одночасного забору крові у чотирьох пацієнтів і оснащений чотирма донорськими кріслами і спеціальними меблями: медичними шафами, гардеробом для донорів, шафою під термоконтейнери і витратні матеріали, полками для медичного інвентарю, умивальником і біотуалетом.

За запитом пересувна лабораторія комплектується всім необхідним обладнанням і приладами (міксером донорської крові, гемоглобінометр портативним, валізою для терапевта, планшетами для визначення крові, апаратом для вимірювання тиску, термоконтейнерами, УФ-бактерицидним рециркулятором, мінінетбуком з безкоштовним мобільним Інтернетом).
З 2017 року діє розроблена нами Програма « Швидка медична допомога в кожну громаду». Вона дає можливість вирішувати проблеми екстренної допомоги на місцях з відносно невеликими витратами