Імпорт автомобілів

Україна - унікальна європейська країна.

На початку 90-х років виник величезний ринок з імпорту автомобілів з ЄС, в першу чергу недорогих, вживаних. Кожен громадянин і створювані підприємства могли придбати за своїми коштами легкові, вантажні автомобілі європейських виробників. Виявилося, що навіть десятирічні європейські автомобілі можуть служити ще як мінімум десять років, надійні, зручні і не забруднюють навколишнє середовище. ПДВ тоді ще не придумали, мито становило еквівалент 100-200 доларів. Мільйони ВАЗів, Москвичів, Волг і Таврій зупинилися, здавалося назавжди. Але в 1998 році було створено СП ЗАЗ-ДЕУ і «лавочка» закрилася для мільйонів українців і економіки України в цілому і відкрилася для т.зв. автовиробників. На б / у автомобілі був введений акциз, причому такий, що вигідніше було купити новий ДЕУ Ланос, ніж десятирічний Фольксваген. Відкрився новий, величезних розмірів ринок, який швидко заповнили т.зв. автовиробники-збирачі. БОГДАН, АІС, БАЗ, ЛАЗ і більш дрібні автозбирачі при активній підтримці автодилерів нових автомобілів повністю знищили імпорт дешевих і надійних б / у автомобілів шляхом підняття акцизів, введенням вимог до екологічних стандартів (при цьому більше половини легкових автомобілів в Україні не дотягують і до ЄВРО 0), заборонами на переобладнання вантажних мікроавтобусів на пасажирські (спочатку обмеживши кількість місць до 8), а потім і ввівши заборонний акциз. Ці тенденції зберігаються досі, навіть після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. У всіх нових країнах ЄС не існує мит і акцизів. Відсутність цивілізованого ринку транспортних засобів, пов'язаного з величезним європейським ринком, завдає великої шкоди економіці України, обмежуючи розвиток малого бізнесу, і приплив іноземних інвестицій, які складають до 70% в економічно розвинених країнах. «Україна - це Європа» - чи як?

Проте, поставки б / у транспортних засобів в Україні не припинялися. Наша фірма з 1992 року поставила понад 2000 транспортних засобів-від легкових автомобілів до 4-х вісних самоскидів і багатотонних будівельних кранів. За цей період у нас з'явилася велика кількість контактів у всіх європейських країна, США, Канаді, КНР. Тому в нашому розпорядженні величезний вибір автомобілів всіх видів і нових (які часто дешевше ніж в українських офіційних дилерів) і були у вжитку. За цей період ми отримали великий досвід по вибору оптимального співвідношення ціна / якість, а також оптимальних витрат на доставку і митне очищення автомобілів в умовах постійно мінливого законодавства. З 2016 року з’явилась можливість імпорту легкових автомобілів фізичними особами. Ми оптимізували пошук, доставку та митне оформлення авто по такій схемі.

В останній рік з'явився значний попит на б / у техніку при проведенні закупівель за державні кошти через систему ProZorro.

І дійсно, для чого переплачувати кошти підприємств та бюджетні, коли можна закуповувати майже нові авто, які регулярно проходили сервісне обслуговування, заправку високоякісним паливом, їздили по ідеальним дорогам?

Ми пропонуємо:

1. Консультації по підбору оптимальних зразків автомобілів, укладення договору на поставку, огляд і тестування автомобіля безпосередньо у постачальника нашим представником в даній країні і регіоні, обговорення з замовником варіантів, викуп, доставка, митне очищення.

2. Організація постачання легкових автомобілів для фізичних осіб за пільговим закону 3251 від серпня 2016 роки (діє до 31.12.2018г.). Можлива доставка і митне оформлення без виїзду за кордон, сертифікація і постановка на облік.

3. Для Замовників - розпорядників бюджетних коштів надаємо консультації по оптимальному підбору необхідних транспортних засобів, визначенням технічних вимог і підготовки тендерної документації для ProZorro.