Інкасаторські автомобілі

У 1996 році компанія "DUAC" вперше в Україні освоїла виробництво броньованих інкасаторських автомобілів, на основі комплектуючих і за технологією фірми "H + S" (Німеччина). За результатами виробництва і експлуатації бронеавтомобілів, в конструкцію і технологію збирання були внесені істотні вдосконалення, що враховують особливості експлуатації в Україні, в першу чергу нестандартний стан дорожнього покриття і кліматичні умови. Перевантажена підвіска інкасаторських бронеавтомобілів по 3-му класу захисту з одного боку і погане дорожнє покриття, призводить до багаторазових перевантажень, не передбачених виробниками базових автомобілів. У зв'язку з цим наша компанія спільно з фахівцями КПІ розробила конструкцію і налагодила виробництво сімейства посилених пружин для всіх типів базових автомобілів. Такі пружини служать більше 5-ти років. Багато користувачів вже мають запас таких пружин, що дозволяє виключити дорогі простої інкасаторських автомобілів. Для особливо складних доріг ми рекомендуємо також пневматичну підвіску.

Фірма працює самостійно, застосовуючи для бронювання матеріали і комплектуючі з Німеччини, Швеції, а також вітчизняного виробництва. Всі основні матеріали і комплектуючі мають сертифікати відповідності.

З 2006 року наша компанія розвинула власну виробничу базу в м Васильків, Київської обл. Є вся необхідна конструкторська і технологічна документація, створений кваліфікований, творчий, виробничий колектив.

Згідно з вимогами Національного банку України наші інкасаторські автомобілі супроводжуються наступними документами:

- Сертифікат відповідності державної системи сертифікації, що підтверджує клас захисту броньованого автотранспорту вимогам ДСТУ 3975-2000, виданий Державним центром сертифікації засобів охоронного призначення при Департаменті Поліції охорони при МВС України.

- Сертифікат на систему управління якістю, що засвідчує систему менеджменту якості, на виробництво броньованих захисту спеціалізованих автомобілів, захисту для банків і офісів (сховища, двері сховища, сейфи) відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2009 "Система менеджменту якості;

- Документом, виданими уповноваженою організацією згідно із законодавством, що підтверджує переобладнання транспортного засобу;

- Дозволом на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, виданим Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Висока якість наших броньованих автомобілів ґрунтується на високому професіоналізмі, досвіді і сумлінності наших співробітників. Ми ніколи не йдемо на підвищення продуктивності за рахунок якості. У зв'язку з цим за весь період випуску броньованих автомобілів не було жодної претензії і рекламації.

Броньовані інкасаторські автомобілі обслуговуються нашої станцією технічного обслуговування в тісній взаємодії з авторизованими дилерськими СТО на всій території України.