Про нас

Броньовані автомобілі - інкасаторські, VIP, автомобілі швидкої допомоги, автомобілі фургони, виробництво верстатів з ЧПУ, складних зварних конструкцій, в т.ч. із застосуванням кулестійких систем. Все це може Німецько-українська фірма "ДУАЦ", яка працює в Україні з грудня 1992 року.

З 1993 року підприємство займається імпортом в Україну і країни СНД нових і вживаних автомобілів з ФРН, інших країн Європи і США. У співпраці з фірмою «Euracom» (Берлін) в період з 1994 по 1997 рік в Україну поставлялися броньовані автомобілі на базі VW Transporter і MB Sprinter виробництва німецьких фірм. З 1996 року, після стажування працівників фірми "ДУАЦ" на фірмі "H + S" (Ганновер), розробки конструкторської та технологічної документації, вперше в Україні почалося виробництво броньованих автомобіліві.

Інкасаторські та інші спецавтомобілі, що випускаються нашим підприємством, відповідають вимогам нормативних документів України та стандартів ЄС. За період з 1996 року вироблено понад 300 броньованих автомобілів. Ми не маємо жодної рекламації і претензії.

З 2007 року освоєно випуск автомобілів медичного призначення на базі FordTransit, MB Sprinter, VW Тransporter, VW Crafter, RenaultMaster та їх аналогів. Виробляємо реанімобілі, пересувні лабораторії, станції переливання крові і т.д. Всі автомобілі відповідають вимогам ДСТУ 7032: 2009. Забезпечуємо їх комплектацію медичним обладнанням.

З огляду на досвід роботи з кулестійкими сталями основних світових виробників фірма «ДУАЦ» була залучена в роботу по розробці технології зварювання бронесталі для Міністерства оборони України, яка була успішно виконана.

У 2012 роки ми освоїли виробництво броньованих автомобілів VIP класу. Таку продукцію випускають тільки в США, Канаді, ФРН, Чехії, ОАЕ. Завдяки ряду технічних рішень, захищених патентами України та інших країн, ми можемо успішно конкурувати зі світовими лідерами.
Чим ми подобаємося нашим замовникам, серед яких більшість банків України, державні організації і відомства, приватні особи в Україні і за кордоном? Перш за все, високою якістю продукції, що базуються на знанні і застосуванні нових технологій і матеріалів, ретельної розробки конструкції і високою кваліфікацією співробітників. Ми підтримуємо з усіма клієнтами довгострокові ділові відносини.

Ми завжди готові кваліфіковано обговорити перспективи співпраці, допомогти вибрати оптимальний варіант дизайна, конструкції і комплектації Вашого автомобіля.
З нами безпечніше!

Місія

Соціальну відповідальність бізнесу кожна компанія розуміє по-своєму. Немає загальноприйнятого визначення цього поняття. Дане визначення скоріше не правило, а етичний принцип, і якщо компанія використовує його в роботі –то мається на увазі дотримання високих етичних норм не тільки по відношенню до своїх співробітників, але і до зовнішнього середовища.

З огляду на великий досвід роботи, наша компанія розглядає Корпоративну Соціальну Відповідальність (КСВ) як ефективний бізнес-інструмент, який є важливою складовою нашої стратегії і планується на майбутнє, як і будь-який стратегічно важливий напрямок діяльності компанії.

У зв'язку з цим, колектив компанії "ДУАЦ" вирішив створити свій корпоративний Етичний кодекс, який повинен стати справжньою «хартією відносин» компанії з її партнерами.

Цей кодекс пояснює цінності, в які вірить і дотримується компанія "ДУАЦ". Можна сказати, і так: «Цей кодекс виступає своєрідним інструментом управління, стиль якого орієнтований на зростання компанії, підвищення її прибутковості». Особлива роль приділяється тривалості досягнутих результатів, виникнення потужного кола клієнтів, який формується на їх задоволенні, причетності співробітників до компанії, дослідженнях, проведених для розуміння потреб суспільства і країни в цілому.

Наш стиль управління, стратегія зростання по відношенню до партнерів спрямовані на те, щоб створювати і розвивати напрямки, базис яких складається з: чесності, досконалості, прозорості, рівності, відповідальності, інноваційності, довіри.

Людський ресурс в нашому баченні управління, зростання компанії дуже важливий, тому поважаючи кожного співробітника, ми разом, командою зможемо досягти поставлених цілей.

Відповідальність по відношенню до соціальних потреб суспільства. Допомога Ковалівський середній школі в Київській обл. в придбанні і обладнанні комп'ютерного класу з оплатою мобільного Інтернету; придбання автомобілів для Центральної бібліотеки ім. Вернадського; оновлення шкільної бібліотеки, придбання музичних інструментів для духового оркестру для Тетерівської середньої школи, Київської області.

Наше бачення корпоративної соціальної відповідальності полягає в тому, що це концепція, відповідно до якої наша організація враховує інтереси суспільства, бере на себе відповідальність за вплив своєї діяльності на власних працівників і спільноти. Ці зобов'язання виходять за рамки встановлені законодавством, яке безумовне до виконання і передбачають, що організація добровільно вживає додаткових заходів для підвищення якості життя працівників, їх сімей, а також суспільства в цілому.