Виробництво сейфів

Сейфи, монтовані в інкасаторські броньовані автомобілі.

У зв'язку з Постановою Правління НБУ № 26 30 січня 2012 року "Про затвердження Змін до Інструкції з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах в Україні», з'явилася необхідність в установці в броньовані інкасаторські автомобілі сертифікованих сейфів 2-х видів - інкасаторських і сейфів тимчасового зберігання цінностей (ВХЦ). Це дозволяє підвищити ступінь схоронності перевезених цінностей і збільшити допустимий обсяг транспортуються грошових коштів.

Після вступу в силу даного нормативного документа, практично всі нові інкасаторські автомобілі укомплектовуються вбудованими сейфами. Як правило, це максимально полегшені (від 60 кг) сейфи класу «0». Вид, конструкцію, розміри сейфа визначає замовник залежно від особливостей експлуатації автомобіля.

Наше підприємство також виконує роботи з дообладнання сейфами броньованих інкасаторських автомобілів, виготовлених раніше. Після розміщення замовлення на установку сейфа (сейфів) в бронеавтомобіль за узгодженими технічним вимогам ми виготовляємо сейфи (в термін до 10 днів) і протягом 48-ми годин встановлюємо на автомобіль. Таким чином простій автомобіля не перевищує 2-х діб. На кожен сейф видається відповідний сертифікат.

Звичайно, ми виробляєм також сейфи та металеві шафи будь-яких розмірів та конструкції.