RUNFLAT

RUN FLAT вставки безпеки

(вироблено в Україні).

 

RUN FLAT вставки безпеки «Лицар К» для коліс всіх марок легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок, автобусів і причепів. ПатентУкраїни …..

«Лицар К» дозволяє зберегти контроль над керуванням, гальмуванням і проходженням поворотів в разі проколу, прострілу або розриву шини. Дає можливість проїхати при середній швидкості до 65 км / год на спущеному колесі до шиномонтажу або в безпечне місце для заміни колеса.

Що таке RUN FLAT вставка безпеки «Лицар К»?

Вставка безпеки являє собою металеву конструкцію, яка встановлюється на колісний диск і фіксує положення шини в спущеному стані, що забезпечує можливість продовжувати рух на протекторі спущеної шини на відстань 10-20 км без втрати управління автомобілем. переваги:

Виключає дуже серйозні аварії після раптового проколу, «вибуху» шини;
Дозволяє продовжити рух при небезпеки нападу, неможливості зупинки для заміни колеса, необхідності доїхати до шиномонтажу;
Після проколу і швидкої заміни колеса майже завжди є можливість відремонтувати шину.

Як це працює?

При раптовому пошкодженні шини автомобіля, під час його руху, відбувається моментальне «роззування» колеса, що викликає вимушену зупинку ТЗ і може привести до некерованості автомобіля, і дуже серйозної аварії. Вставка безпеки виключає можливість сповзання шини з колісного диска. Утворюється так званий «гумовий сендвіч", де прошарком між дорожнім покриттям і колісним диском є безпосередньо протектор шини. Такий "сендвіч" забезпечує прямолінійний такероваийе рух, рівномірне гальмування всіх коліс.

Застосування вставок безпеки дозволяє швидко виїхати з місця обстрілу, нападу. Вставки безпеки незамінні в разі неможливості зупинки для монтажу запасного колеса, наприклад, автомобілів швидкої допомоги, пожежників, поліцейських, аварійних, при русі в колоні, кортежів. Близькі за конструкції вставки безпеки успішно експлуатуються в країнах ЄС, США, Канаді.

Колісні вставки безпеки відрізняються відсутністю необхідності обслуговування в процесі експлуатації і не порушують балансування дисків. Вставки встановлюються на сталеві і легкосплавні диски. Вага колісної вставки може коливатися від 700 до 1500 гр. в залежності від її розміру, що забезпечує нормальне балансування змонтованого колеса і його експлуатацію.