VIP автомобілі

З 1999 року наша компанія відкрила для себе ще один напрямок - VIP автомобілі (броньовані і не тільки). Ми почали виробляти на базі кращих зразків світового автопрому нестандартні автомобілі, що відповідають будь-яким побажанням замовників. Від легкових і позашляховиків, до фургонів і автобусів. Наші фахівці досягли оптимального співвідношення ціна / якість / рівень куле - і вибухозахисту.

Ми пропонуємо броньований варіант автомобіля без шкоди для комфорту і його основних технічних параметрів. Наші технології, конструкторські рішення, захищені патентами України і інших країн, і багаторічним досвідом, дозволяють забезпечити захист від злому, обстрілу стрілецькою зброєю, захистити від підриву вибуховими пристроями. На жаль, діючі в різних країнах стандарти балістичного захисту, не відповідають сучасним вимогам і не охоплюють найбільш поширені види боєприпасів стрілецької зброї. У зв'язку з цим, провідні випробувальні центри ЄС створили стандарт BRV 2009. Ми працюємо саме в рамках вимоги цього стандарту. Завдяки застосуванню сучасних технологій нами запатентовані ряд конструктивних рішень, що дозволяють забезпечити захист салону по класу BR7 - BR8 при відносно невеликій зміні ваги, центру ваги, швидкості, прискорення, запасу ходу без заправки.

Інтер'єр салону автомобіля створюється у співпраці з провідними дизайнерами в різних стилях - від «ампір» до «хай-тек». Великий вибір матеріалів обшивки крісел і диванів, їх ергономічна конструкція, дозволяють забезпечити максимальний комфорт під час тривалих поїздок. Вентиляція, положення сидінь і спинок, мультимедійні системи, мікроклімат, освітлення і декоративне підсвічування контролюються і управляються інтегрованими з ними планшетами на OS Android або iOS. А вбудований Wi-Fi роутер з бездротовим Інтернетом, завжди дозволить залишатися on-line, вести листування по електронній пошті, шукати необхідну інформацію в мережі, стежити за тим, що відбувається в світі. Вбудовані смарт-ТВ можна використовувати як для перегляду всіх форматів відео, так і для виведення зображення з численних камер спостереження, які встановлюються по периметру автомобіля.

Також в салоні автомобіля можуть бути встановлені кавоварка, холодильник, набір необхідного посуду, умивальник і інші побутові прилади.

У VIP автомобілях, що випускаються нашою фірмою, можна вести бізнес і відпочивати в розкішній обстановці. Сухопутна яхта з ексклюзивним дизайном, сучасними системами безпеки і зв'язку, що рухається по дорогах, має в своєму розпорядженні до конфіденційних переговорів і зустрічей. Маючи такий мобільний і комфортабельний офіс, ви можете не витрачати свій дорогоцінний час, а, з максимальною віддачею, використовувати його під час поїздок.

У числі наших клієнтів - солідні бізнесмени, топ менеджери, готелі, охоронні фірми, найвищі посадові особи ряду держав.

Більш детально з VIP-автомобілями можна ознайомитися на нашому сайті: http://www.armoredlux.com.ua/